Новини

У МОЗ пообіцяли забезпечити безперебійний доступ медиків до місця роботи

МОЗ спільно з регіональними підрозділами охорони здоров’я облдержадміністрацій планують найближчим часом повністю вирішити питання доставки медиків до місця роботи по всій Україні.

«Президент і прем’єр-міністр поставили завдання Міністерству охорони здоров’я та облдержадміністраціям забезпечити безперебійний доступ медпрацівників до місць роботи, а також тих, хто потребує ургентної медичної допомоги», — повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко під час брифінгу сьогодні в Києві.

Зазначимо, що раніше Верховна Рада України вирішили встановити 200% доплати до зарплати медикам по всій Україні на час карантину, який було введено на початку тижня через коронавірус нового типу Covid 19.

МОЗ: Як працюватимуть медзаклади та надаватиметься медична допомога в умовах карантину

«Ми розпочали інтенсивне спілкування зі структурними підрозділами охорони здоров’я облдержадміністрацій, ми збираємо перелік проблем, що виникають у регіонах унаслідок обмеження транспортного сполучення. Ми оперативно реагуватимемо», — додав головний санітарний лікар МОЗ.

Він зазначив, що водночас Міністерство охорони здоров’я рекомендує медзакладам відмовитися від планових операцій.

На час карантину влада встановила доплати медикам у розмірі 200% від зарплати

Теги

Комментировать

Нажмите для комментария