Новини

У МОЗ підтримали рішення керівництв ряду регіонів посилити карантин через погіршення епідемічної ситуації

Наприклад, різке зростання кількості хворих на COVID-19 за останній тиждень спостерігається у Волинській та Донецькій областях.

Зокрема, закрито дитячі садочки, готелі, заборонено проведення спортивних та релігійних заходів. В Донецькій області призупинено міжміське автобусне сполучення.

У Ковельському та Володимир-Волинському районах Волинської області, у зв’язку із складною епідемічною ситуацією, зберігається дотримання вимог жорсткого карантину без жодних послаблень.

Також в цих районах заборонені зупинки міжміського та міжобласного транспорту, який курсує транзитом, закриті залізничні вокзали для посадки та висадки пасажирів.

«Ми бачимо, що запроваджений адаптивний карантин працює. В областях, у яких складна епідемічна ситуація, не послаблювалися карантинні заходи. А ті, в кого є невідповідність критеріям, приймають рішення про посилення. Це демонструє відповідальність місцевих органів влади», — наголосив заступник Міністра охорони здоров’я — Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Зокрема, місто Київ та Житомирська область прийняла рішення не запроваджувати послаблення карантину, які передбачені з 5 та 10 червня.
Це означає, що у цих регіонах призупинено відкриття закладів харчування, а також інших закладів, які надають послуги із розміщення (хостели, санаторії, будинки відпочинку).

Керівництво МОЗ переконує, що реформована медицина дозволить проводити більшість трансплантацій в Україні

Нагадуємо, що у Чернівецькій, Рівненській та Львівській областях не було запроваджено жодних послаблень карантинних заходів.

Комментировать

Нажмите для комментария