Новини

У МОЗ переконані, що цього року до медуніверситетів відібрали найсильніших абітурієнтів

Студенты-медики_Медпросвіта

Нагадаємо, що на початку вступної кампанії 2018 року було прийнято офіційне рішення про підвищення мінімального  прохідного балу за ЗНО до 150 на спеціальності «Медицина», «Педіатрія» та «Стоматологія».

Основні конкурсні предмети для вступу на вищевказані спеціальності – біологія, математика та хімія. За результатами проведеної вступної кампанії до українських медичних університетів у 2018 році, середній бал ЗНО серед студентів з біології на контрактній формі навчання за спеціальністю «Медицина» складає 176 балів, а на «Стоматології» він складає 177 балів.

При цьому викладачі медичних вишів відзначають більш високу мотивацію серед першокурсників у порівнянні із студентами, які почали навчання минулого року.

Необхідно зазначити, що підвищення мінімального прохідного балу на спеціальності «Медицина», «Педіатрія» та «Стоматологія» є лише першим кроком у програмі підвищення якості медичної освіти МОЗ.

Робота в Польщі, Латвії та Естонії для українських медсестер та лікарів

Наступного року запрацює новий єдиний кваліфікаційний іспит, а також почнеться розсортування нової системи підвищення кваліфікації спеціалістів в навчальних закладах післядипломного навчання для діючих медичних працівників.

МОЗ опублікувало заробітну плату лікарів-спеціалістів, яку вони отримуватимуть після реформи

 

Комментировать

Нажмите для комментария