Новини

У Львові відкладають старт підписної кампанії через юридичну невизначеність

Керівник департамента охорони здоров’я Львівської ОДА Володимир Зуб заявляє, що для запуску кампанії немає жодного документу, крім роз’яснень МОЗ.

«Наразі немає жодного документа, що регламентує діяльність системи e-Health, крім роз’яснень і заяв з боку Міністерства охорони здоров’я. Тому зараз ми проводимо юридичні консультації, щоб не помилитися і дотриматися законодавства», — сказав Володимир Зуб журналістам.

Через відсутність документів, які юридично підтверджують захист персональних даних пацієнтів, жоден головний лікар в області просто не може надати гарантію, що дані пацієнтів надійно захищені.

Водночас у Львові триває підключення медичних установ до електронної системи охорони здоров’я eHealth. Згідно з рішенням міськради, в закладах охорони здоров’я Львова використовуватимуться лише дві МІС — Healthy UA і «Доктор Елекс». Для старту кампанії в обласному департаменті чекатимуть, поки МОЗ надасть всі необхідні нормативно-правові акти та інші документи.

Уляна Супрун: Підписна кампанія «Лікар для кожної сім’ї» є безстроковою

Нагадаємо, що вчора стартувала підписна кампанія з пацієнтами «Лікар в кожну родину». Переважна кількість медичних закладів, які вже приймають участь у реформі, розташована в Києві. Близько 1 тисячі медичних закладів вже підключено до системи eHealth.

Комментировать

Нажмите для комментария