Новини

У київському транспорті профілактичними заходами попереджають грип

Департамент транспортної інфраструктури розпочав профілактичні дії щодо убезпечення киян та гостей столиці від захворювання на гострі респіраторні інфекції та грип у рухомому складі КП «Київпастранс» та КП «Київський метрополітен».

Фахівці зазначених комунальних підприємств ретельно вивчають рекомендації медичних спеціалістів Департаменту охорони здоров’я та навчають співробітників комплексу профілактичних заходів (використання медичних масок у разі потреби, антисептичних засобів для водіїв, контролерів, касирів, чергових станцій метрополітену, контролерів автоматичних пунктів пропуску, чергових з приймання-відправлення поїздів та інших працівників, що безпосередньо контактують з великою кількістю пасажирів). Рухомий склад КП «Київпастранс» щоденно перед виходом з депо проходить ретельну обробку спеціальним дезінфікуючим розчином «Дезтаб», яким обробляють поручні, ручки, підлокітники та підлогу у транспортних засобах, повідомляє офіційний сайт КМДА.

КП «Київський метрополітен» організовано додаткові застережні заходи із знезараження всіх поверхонь у поїздах, а на станціях з найбільшим пасажиропотоком – у посиленому режимі (втричі частіше, ніж встановлено нормативними документами для холодної пори року – 3 рази на тиждень). Для санітарного прибирання використовуються препарати «Антихлор» та «Тентамін-плюс».

Керівництво Департаменту звертається до всіх громадян, що користуються громадським транспортом Києва, з проханням ставитись до власного здоров’я та профілактичних порад уважно, а також вживати простих заходів, щоб убезпечити себе від захворювання (захисна маска, користування одноразовою вологою серветкою у разі нежиті або чхання тощо). За можливості варто не відвідувати місця великого скупчення людей.

Читайте також: https://medprosvita.com.ua/moz-vzhivaye-neobhidnih-zahodiv-dlya-zabezpechennya-naselennya-likami-proti-gripu/

Комментировать

Нажмите для комментария