Новини

У Києві пройшла Національна науково-практична конференція з безпеки дорожнього руху

В рамках Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху за участю представників органів державної влади та місцевого самоврядування, народних депутатів, представників освітніх та науково-дослідних установ, підприємств транспортної галузі та дорожнього господарства, міжнародних організацій, громадських об’єднань, професійних асоціацій, а також засобів масової інформації в Києві відбулась Національна науково-практична конференція з безпеки дорожнього руху.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся заступник Міністра охорони здоров’я України Віктор Шафранський, який відзначив важливість глобальних ініціатив, висунутих у рамках Десятиліття дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху на період до 2020 року. Він наголосив на необхідності вжиття комплексних заходів щодо підвищення безпеки дорожнього руху з урахуванням досвіду передових країн Європейського Союзу.

Про свою підтримку та пошуки шляхів подолання загрозливих тенденцій у сфері безпеки дорожнього руху наголосив Надзвичайний і Повноважний Посол Бразилії в Україні Антоніо Фернандо Круз де Мелло.

У своїх виступах доповідачі наголошували на необхідності удосконалення організації проведення медичного контролю стану здоров’я водіїв, визначення нових підходів та вимог до їх фізичних, психічних та психофізіологічних станів.

Координатор Тижня безпеки дорожнього руху, директор ДП «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій» МОЗ України Юрій Чорний за результатами обговорення оголосив Резолюцію конференції.

Проведення конференції ще раз підтвердило необхідність подальшої активізації як науковців, так і міжнародного співробітництва задля досягнення кращих показників у забезпеченні безпеки на дорогах.

Комментировать

Нажмите для комментария