Новини

У Кабміні представлять порядок страхових виплат сім’ям медиків, які постраждали від боротьби з коронавірусом

Задумчевый врач сложил руки, медпросвіта

Кабінет Міністрів України з ініціативи президента України Володимира Зеленського готується представити порядок страхових виплат сім’ям загиблих і постраждалих медиків, які борються з епідемією коронавірусної інфекції, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на традиційній нараді із запобігання поширенню коронавірусу у вівторок.

«Відповідні постанови розглядатимуть завтра, щоб почати виплати найближчим часом», — повідомляє прес-служба глави держави.

За словами Шмигаля, виплати здійснюватимуть залежно від того, чи заразився медик безпосередньо протидіючи коронавірусу, чи за інших обставин. Йдеться, серед іншого, про виплати 1 млн 576 тис. грн сім’ям медичних працівників у разі їх загибелі від коронавірусу, яким вони заразилися під час виконання професійних обов’язків, 210 тис. грн, якщо медик захворів і помер не під час роботи з хворими на COVID-19, а також про виплати в разі отримання інвалідності внаслідок захворювання медика на коронавірусну інфекцію.

В Україні два нових антирекорди щодо COVID-19, — Максим Степанов

«Коронавірус продовжує приносити нові жертви, і ми маємо діяти так само швидко, тому спрощуємо бюрократію, щоб уже на ділі допомагати родинам загиблих і постраждалих», — наголосив Зеленський.

 

Комментировать

Нажмите для комментария