Вибір редакції Новини

У Дніпрі відкрили вже третій реабілітаційний центр для поранених військових національної мережі «RECOVERY»

У Дніпрі відкрили вже третій реабілітаційний центр для поранених військових національної мережі «RECOVERY»

Надсучасний реабілітаційний центр для поранених військових розпочав роботу в Дніпрі. Це вже 11-й центр національної мережі «RECOVERY». Щорічно тут зможуть отримувати якісні, доказові й безоплатні послуги з реабілітації понад 700 захисників і захисниць України.

Відновлювати поранених захисників буде мультидисциплінарна команда лікарів. До неї входять фахівці фізичної реабілітаційної медицини, фізичні терапевти, ерготерапевти, масажисти, терапевти мови й мовлення, психологи та інші. Відповідно до потреб пораненого така команда може поповнюватися й іншими спеціалістами.

Тут працює кабінет фізичної терапії, психологічної підтримки, ерготерапії, кімнати для медичного персоналу та інші службові приміщення.

Проєкт «RECOVERY» Віктора та Олени Пінчуків фокусується на таких напрямах:

  • створення національної мережі реабілітаційних центрів для поранених військових;
  • відправлення тяжко поранених військових для складного протезування за кордон;
  • освітні програми міжнародного рівня для медичних фахівців.

Усі послуги з реабілітації — безоплатні для всіх пацієнтів та повністю покриваються НСЗУ в рамках програми медичних гарантій. Громадяни України мають право отримати необхідні реабілітаційні послуги у повному обсязі незалежно від причин, які призвели до потреби в реабілітації, так само як і ветерани війни, учасники війни, учасники бойових дій та особи, прирівняні до них.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook