Статті

У 2019 році не буде фінансування для неавтономізованих медзакладів

Міністерство охорони здоров'я України_синяя_табличка, медпросвіта

Ті заклади, що ще не встигли автономізуватись та підписати угоду з НСЗУ отримуватимуть кошти лише до кінця 2018 році. З2019 року фінансування для них не передбачене.

Про це розповів замміністра МОЗ П. Ковтонюк.

Він заявив, що усі заклади первинної допомоги повинні підписати договори з Національною служби здоров’я та перейти на нову модель фінансування за принципом «гроші йдуть за пацієнтом» до 2019 року.

«Ми не плануємо продовжувати медичну субвенцію з 2019. Тільки договори з НСЗУ. До кінця 2018 року необхідно автономізувати УСІ медичні заклади, згідно із законом про автономізацію №2002-8. Адже лише до кінця року закон передбачає особливий спрощений режим для цього процесу» — розповів П. Ковтонюк.

Нагадаємо, що раніше Пані Супрун заявила, що коли лікарі примушують пацієнтів підписувати декларації заявляючи, що ніби без угод вони не зможуть отримати послуги, крім екстрених, вони брешуть.

«Брехня — найгірший шлях, який можна обрати, щоб заохотити пацієнтів підписувати декларації з лікарями» — написала в.о.міністра на своїй сторінці в ФБ.

Комментировать

Нажмите для комментария