Новини

Цього тижня остаточно приймуть медреформу сільської медицини

ухвалення_нарада_медпросвіта

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій повідомив, що до кінця тижня народні депутати розглянуть реформу сільської медицини у другому читані.

Як зазначив лідер фракції БПП Артур Герасимов, реформу сільської медицини, за якою буде виділено більше чотирьох мільярдів гривень на будівництво сучасних амбулаторій в селах України, необхідно розглянути уже у вівторок. Але, з позицією президентської партії не згодні представники юридичного Комітету Верховної Ради.

Вчепилися в медицину, як голодний вовк в зайця!

Згідно їх офіційного повідомлення, розгляд законопроекту ще не закінчено і тільки у середу буде підготовлено висновок та рекомендація на розгляд у другому читані. Тому, цією справою був вимушений зайнятись спікер ВР Андрій Парубій.

«Тому, можливо, не завтра, а десь в четвер ми зможемо перейти до розгляду сільської медицини», — наголосив спікер і додав, що з розглядом законопроекту немає сенсу затягувати.

Верховній Раді не вдалось відмінити реформу Супрун

Нагадаємо, що план президента України Петра Порошенко заклечається в тому, щоб створити сучасні амбулаторії для лікарів, з можливістю підключення до мережі Інтернет. Реформою передбачено запуск так званої телемедицини. Сільські лікарі зможуть зв’язуватись з містом, задля покращення якості надання медичних послуг.

Комментировать

Нажмите для комментария