Новини

Цього року МОЗ оцінюватиме якість вищої медичної освіти в Україні

МОЗ_Медпросвіта

За рішенням Кабміну затверджено постанову, яка дозволяє провести міжнародне моніторингове дослідження якості вищої медичної освіти.

Відповідну постанову було прийнято на черговому засіданні Уряду. У такий спосіб Міністерство охорони здоров’я планує виявити всі проблеми в освітній галузі сфери охорони здоров’я для корегування майбутніх реформ.

«МОЗ України впроваджує якісно нові зміни в системі медичної освіти в Україні, однак для визначення ключових проблемних питань у галузі та формування напрямів освітньої політики необхідне володіння об’єктивною інформацією про рівень вітчизняної медичної освіти у порівнянні з рівнем підготовки лікарів в інших країнах світу», — йдеться в офіційному повідомленні прес-служби МОЗ.

МОЗ запускає нову систему безперервного професійного розвитку медпрацівників

Для цього планують використати міжнародні моніторингові порівняльні дослідження (TIMSS, PIRLS, PISA, CIVIC, ICILS тощо), які широко застосовуються в сфері шкільної освіти.

«Прийняття Постанови дозволить оцінити рівень фундаментальної підготовки українських медиків, а після аналізу результатів — запропонувати шляхи гармонізації підготовки лікарів в Україні та підвищення якості підготовки фахівців у галузі знань «Охорона здоров’я»», — повідомляють у МОЗ.

Комментировать

Нажмите для комментария