Новини

Ціна медичних послуг може перевищувати 100 тисяч гривень. Скани розрахунків цін приватних клінік

гроші_медицина_медпросвіта

МОЗ досі офіційно не опублікував розрахунки цін за медичні послуги. Але до реформи підготувались приватні клініки. Ціни подекуди за сто тисяч гривень і вище.

Загалом треба відмітити, що, якщо кожну з цін перевести у долари США, то вийдуть середні ціни для країн Європи. Також треба додати, що за такими цінами європейці лікуються за власний кошт у випадках, коли операція планова, а не екстрена, або чекають від 6 місяців до двох років у черзі на операцію, щоб отримати її безкоштовно.

Ціни вказані в гривнях:

По цим цифрам вже пройшлась голова Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець і дала до них свій коментар:

«Щоб всі були готові до того, що їх чекає, і щоб не нарікали, що не знали — надаю окремі скани попередніх розрахунків цін за медичні послуги з різних медичних закладів.

Офіційно: Мінімальна зарплата лікаря-спеціаліста починатиметься від 18 000 грн

Ознайомтеся з цінами на випадок, якщо депутати таки підтримають «співоплату для багатих за номером 6327″, замість того, щоб зробити реальну реформу — проголосувати закон про обов’язкове медичне страхування та створити гарантовану, доступну і справедливу систему охорони здоров’я в нашій державі», — заявляє народний депутат та офіційний радник президента.

Польща відміняє додаткову атестацію для українських медиків або «нас нікому буде лікувати»!

Втім, треба додадати, якщо такі ціни будуть застосовуватись на державному рівні, без проблем можна забезпечити всіх медиків мінімальною зарплатнею у розмірі 18 000 грн на місяць. 

Комментировать

Нажмите для комментария