Новини

Центр громадського здоров’я повідомив про новий випадок ботулізму

ампулы с вакциной от гриппа, шприц, прививка от гриппа_медпросвіта

Новий випадок ботулізму зареєстровано у місті Дніпро. Жінка 49 років у важкому стані доставлена до реанімації у Дніпропетровську міську клінічну лікарню №21 після вживання в’яленої риби.

Також на офіційній сторінці Центру громадського здоров’я повідомили, що станом на 19 серпня зареєстровано 84 випадки ботулізму в 97 осіб, з яких 8 летальних.

Ряд експертів пов’язують проблему ботулізму в Україні вже другий рік поспіль з закриттям санітарно-епідемічних станцій в Україні, а також тривалою відсутністю сироватки проти ботулізму в Україні. Минулого року було також зареєстровано велику кількість випадків захворіння та десяток летальних випадків, але сироватку керівництво МОЗ централізовано закупило за кошти з держбюджету лише цього року та анонсувало поставку сироватки від міжнародних закупівельних організацій наприкінці серпня-початку вересня.

Кабмін відсторонив керівництво Держлікслужби та розпочав дисциплінарне провадження

До цього в Україні сироватка була присутня в якості гуманітарної допомоги, яка надавалась Україні на прохання МОЗ країнами Європи та Канади. Запаси сироватки зберігалась на складах Укрвакцини та передавалась в регіони по необхідності після відповідного запиту до Міністерства охорони здоров’я.

ВООЗ офіційно визнало туберкульоз найбільш смертельним захворюванням у світі

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook