Новини

Три народних депутата подали до суду на Гройсмана з вимогою назначити міністра охорони здоров’я

Уляна Супрун_Медпросвіта

Нардепи Деркач, Одарченко та Дубіль звернулись до суду, сподіваючись, що таким чином зможуть посприяти найшвидшому поданню кандидатури на пост міністра охорони здоров’я до Верховної Ради на розгляд.

«Разом із колегами-депутатами подали до суду на Володимира Гройсмана. Вимагаємо від прем’єра негайно внести до Верховної Ради подання на призначення міністра охорони здоров’я України», — написав Андрій Деркач.

Одразу ж народний депутат підкреслює, що більше року не було жодної спроби головою Уряду визначити міністра охорони здоров’я, але він впевнений, що «за час нелегітимного керівництва МОЗ Супрун наламала чимало дров».

«За цей час прем’єр не зробив жодної спроби призначити легітимного міністра. Підкреслюю, жодної. Судячи з усього, Гройсман першовідкривач формули, як призначити на одну з ключових посад в державі людину і не погоджувати її з Верховною Радою», — додав Деркач.

Проблему з невизначеністю Володимир Гройсман протягом року пояснював тим, що ведуться консультації щодо подання кандидатури міністра виключно в коаліції, але за рік так і не змогли зібрати достатню кількість голосів для того, щоб Супрун можна було офіційно призначити на пост.

«Тому ми вимагаємо у суду визнати протиправною бездіяльність прем’єра і зобов’язати його негайно внести до Верховної Ради подання на призначення міністра охорони здоров’я України. Позовна заява подана від імені народних депутатів: Андрія Деркача, Юрія Одарченка та Валерія Дубіля», — підсумував Деркач.

Чи дасть якийсь результат позов до суду, сказати важко. Протягом року Гройсман дійсно успішно ухилявся від цього питання. Втім, розгляд реформи медицини, яку планує запустити команда Супрун на початку наступного року відбудеться вже на наступному тижні.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook