Новини

Тодуров: «Проблеми медицини можна вирішити тільки одним шляхом– зарплатнею та гідними умовами роботи»

Борис Тодуров

На думку  кардіохірурга та директора «Інституту серця» МОЗ Бориса Тодурова, вже незабаром кваліфікованих кадрів не залишиться в медицині.

«Якщо не буде нормальної людської реформи, то через десять років буде велика проблема не тільки з лікарями, але й з медсестрами. Зарплатня в 100 доларів США для кардіохірурга не може утримати його в країні. Тут не будуть працювати молоді кардіохірурги. Медсестри також не будуть працювати за мізерну платню, яка не дозволяє приїхати на роботу. Чотири тисячі гривень в місяць – це не зарплатня для кваліфікованих медсестер, працюючих в реанімації. Ми їх так не утримаємо», — заявляє Тодуров під час прес-конференції.

Борис Тодуров стал персоной нон грата в МОЗ

Треба відзначити, що питання дефіциту кадрів в медицині стоїть вже другий рік. Про це свідчать неодноразові заяви представників Комітету з питань охорони здоров’я Верховної Ради, декількох обласних департаментів та представників профспілок.

Водночас, Тодуров повідомив, що під час зустрічі з президентом України, під час вручення йому ордену «За заслуги» третього ступеня, він обговорив питання реформу та попросив Петра Порошенко долучитись до вирішення проблеми з кваліфікованими кадрами.

Б.Тодуров: «У нас нет сегодня национальной медицинской идеи. Мы не понимаем, куда нас ведут, какова конечная цель этих реформ”

На думку ж директора «Інституту серця» МОЗ України, єдиним рішенням на сьогоднішній день є підвищення зарплатні медикам та створення гідних умов роботи.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook