Новини

Тиждень громадського здоров’я стартує у Києві

6–13 квітня в Україні триватиме Тиждень громадського здоров’я, що відбудеться на виконання відповідного розпорядження Кабміну з ініціативи Центру громадського здоров’я.

У рамках Тижня заплановано, зокрема, конференцію з громадського здоров’я, де професіонали обговорюватимуть низку актуальних питань. Конференція відбудеться 6 квітня в м. Київ у НСК «Олімпійський».

На завершення тижня, 13–14 квітня у Києві на території ВДНГ відбудеться масштабний захід «Дні здоров’я на ВДНГ», в рамках якого пройде науково-практична конференція «Складові громадського здоров’я» для медичних фахівців, круглий стіл «Здорове харчування: нишевий сегмент чи складова громадського здоров’я?» та науково-практична конференція для дієтологів:  «Раціон по науці або Інтуїція фахівця. Настанови та рекомендації». В заходах приймуть участь експерти з різних спеціальностей, представники Центру громадського здоров’я МОЗ, адміністраціі м. Києва, а також зірки. Також в рамках Днів відбудеться захід на підтримку донорського руху в Україні: Bloody-Zone: “Додай червоного!”

Вхід на конференцію безкоштовний за умови попередньої реєстрації.

Також в Україні відбудуться регіональні заходи з популяризації здорового способу життя — флешмоби, масові руханки, форуми тощо.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook