Інші спеціальності

ТАЄМНЕ ЖИТТЯ НЕНАРОДЖЕНОЇ ДИТИНИ

ЖИТТЯ НЕНАРОДЖЕНОЇ ДИТИНИ

У нашому світі ми постійно оточені чудесами. найбільшою таємницею природи є виникнення і розвиток внутріутробної людини, його народження.

Чим зміряти відповідальність, яка лягає на «вагітну пару», чекаючу дитини? Яким він буде? Здоровим, розумним, сміливим, добрим, сильним? Адже все це — якості фізичного, психічного і етичного здоров’я! Ми здорові настільки, наскільки здоровий наш найслабкіший від народження орган. У кожній сім’ї є свої слабкі спадкові ланки, і майбутнім батькам потрібно знати їх з того моменту, коли у них виникає намір дати життя новій людині. Батьки просто зобов’язані не дозволити розвинутися негативній спадковій схильності.

Передумовами здорового життя дитини є якнайкращий стан здоров’я майбутніх батьків до моменту зачаття, щире бажання мати дитину, ретельний контроль жінки під час вагітності за своїм соматичним здоров’ям, психічним станом.

Життя починається не з народження, а із зачаття. В зв’язку з цим чи не розумніше готуватися до народження дитини наперед. Прихильники природних методів оздоровлення вважають, що укріплювати здоров’я майбутніх батьків, крім загальноприйнятих оздоровчих заходів, необхідно шляхом ефективного очищення організму, насичення його вітамінами, эссенциальными (необхідними для нормальної життєдіяльності) мікроелементами — йодом, залізом, селеном і ін.

З перших днів вагітності жінка повинна настроюватися на радісне очікування дитини. Бажана дитина завжди здоровіше і міцніше, він радісніше дивиться на життя, упевненіше в своїх вчинках, оптимістичний в рішеннях, доброзичливий до людей.

Дитина в чреві матері багато що відчуває, чує, відчуває, реагує на біль і яскраве світло, він смокче і ковтає, гримасує і посміхається, виражаючи незадоволеність або радість. Думки і емоції вагітної жінки відображаються в клітинних структурах і органічній пам’яті дитини, впливають на його майбутню особу. Тому протягом всієї вагітності жінка повинна розмовляти з своїм малюком (не обов’язково вголос), повинна гладити його в і наяву думках, заспокоювати, настроювати на добро, хороший внутріутробний розвиток, хороші «м’які» роди, радісне очікування його в сім’ї. Внутріутробне немовля розуміє свої відчуття і може переводити свої відчуття в емоції. Вже до п’ятого тижня ембріон може рухати ручками і тулубом, виражати своє задоволення і незадоволення кивками і гримасами. До четвертого місяця у нього добре виражена міміка — він може хмуритися і довго посміхатися. У 5-6 місяців плід реагує будь-яке на дотик. От чому так важливо мамі (і татові — тим більше) гладити живіт, щоб дитина сприймала ласку.

Найулюбленіший звук для немовляти — серцебиття матері, її голос. Вже в перший годинник і дні життя діти віддають перевагу звукам серцебиття своєї матері всім іншим звукам, а голос матері і уважного батька виділяють з багатьох інших голосів.

Дивно, але в пам’яті дітей зберігаються ті вірші і мелодії, які він слухав ще внутріутробний. Це означає, що діти сприймають специфічні звуки ще до народження, і не тільки мовні характеристики. Це підтверджує гіпотезу, що новонароджений пам’ятає допологові події.

Колосальне стимулююче вплив на пізнавальний, емоційний і психомоторний розвиток дитини, що як не народилася, так і народилася, надає музика. В зв’язку з цим вагітним жінкам рекомендується регулярно слухати спокійну мелодійну музику, співати колискові пісні, читати вголос хороші дитячі вірші. У стан, близький до гіпнотичного трансу вводить вагітних жінок музика Вівальді, Чайковського, Баха, Моцарта При цьому відбувається глибинніше спілкування матері з малюком на рівні підсвідомості. Доведено, що новонароджені з собою в світ багато вражень про своє таємне життя до народження.

Якщо майбутня мама щодня сосредотачивается на думках про свою дитину, прислухається до нього, проникає думками в його таємне життя, любить його і концентрує на ньому увагу, то вона створює якнайглибші взаємини з своїм майбутнім малюком. Для того, щоб бути гідними батьками в наш непростий час, необхідно осмислено підійти до зачаття дитини, з розумінням важливості фізичного і психічного здоров’я майбутніх батьків, психологічного клімату в сім’ї, цілеспрямованого духовного і фізичного вдосконалення протягом всієї вагітності.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції