Новини

Світовий банк направить 170 млн доларів на закупівлю обладнання для первинної медицини в Україні

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я Ігор Перегінець, пише РБК-Україна.

“Однією з фундаментальних змін системи охорони здоров’я буде посилення фінансування системи первинної медичної допомоги і, як вже було зазначено, в районах і селах – до 35%, а в містах обласного значення – до 20-25%. У цьому процесі нам допоможе проект Світового банку, значна частина ресурсів якого буде спрямована на закупівлю медичного обладнання для первинної допомоги”, – розповів Перегінець і додав, що Світовий банк збирається направити на фінансування системи охорони здоров’я в Україні 215 мільйонів доларів протягом п’яти років.

Заступник міністра зазначив, що в рамках проекту Світового банку близько 170 млн доларів буде направлено на закупівлю обладнання для забезпечення первинної медичної допомоги.

Разом з тим, за словами міністра охорони здоров’я Олександра Квіташвілі, крім підйому первинної медичної допомоги, Міністерство у 2016 році збирається забезпечити проведення 100% закупівель через міжнародні організації, формування прозорих правил на фармацевтичному ринку і реформувати систему охорони здоров’я для забезпечення автономізації лікарень.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook