Новини

У. Супрун: Реформи мусять іти вперед, і ми готові їх робити.

Супрун_медпросвита

На запитання, яким чином зараз відбуваються процедури по прийняттю рішень щодо реформи в медичній галузі дала відповідь У. Супрун:

Ми зараз маємо гарну співпрацю з комітетом Верховної Ради з питань охорони здоров’я, з її очільником Ольгою Богомолець, та інші члени з нами співпрацюють і підтримують план реформ, які подали з МОЗу. Закони, які зараз чекаємо, щоб проголосували у Верховній Раді, – це закон про автономізацію, закон про трансплантацію. Новий закон пишеться щодо державного страхування медичних послуг.

Наша команда разом співпрацює з Комітетом, щоб підготувати новий закон. І ми підтримуємо закон щодо автономізації, трансплантології, бо це дуже важливо для наших пацієнтів. Процес іде. Трохи повільно йде через прийняття законів. Але ми зараз діємо через наші внутрішні накази та інші розпорядження.

Ми також працюємо через уряд, через Кабмін, щоб постанови були прийняті, які можуть вже допомогти нам завершити і розпочати роботи за багатьма з наших реформ. Нещодавно були прийняті постанови щодо референтних цін, які допоможуть з доступністю ліків по ціні.

Сподіваємось, що також нам сприятимуть й прийняті постанови щодо концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я. Госпітальні округи та інші постанови щодо громадського здоров’я, які нам допоможуть, щоб завершити ті реформи, які вже чекаємо дуже довго в Україні.

25 років Україна не реформувала свою систему охорони здоров’я. Реформи мусять іти вперед, і ми готові їх робити.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook