Новини

Супрун звітує про перемогу, а лікарі сидять без зарплати

Нагадуємо, що в Україні пройшла перша хвиля підписної кампанії з пацієнтами і ті медзаклади, які першими приєднались до змін, вже отримали від НСЗУ фінансування за новою схемою — гроші за пацієнтом. Пані Супрун вважає, що така активність медичної галузі у приєднанні до змін — то є велика перемога.

Цікаво, що на фоні переможного шляху МОЗу, в деяких регіонах лікарям продовжують затримувати зарплату. Яке там підвищення – хоча б стару оплату отримати!
Так один із читачів Медпросвіти розповів, що на Косовщині сімейні лікарі вже 2 роки отримують зарплату із затримкою і остання виплата знов була не повна.

Незважаючи на те, що відповідність за своєчасне фінансування медзакладів несе не МОЗ, а місцева влада, в нас все ж таки є запитання до пані Супрун: хто контролює своєчасність виплат зарплати лікарям?
Чому МОЗ не цікавиться тим, чи отримують лікарі свої кошти?
МОЗ неодноразово заявляло, що одна з задач реформи — справедлива оплата праці лікарів. Так деже вона? Мало ініціювати зміни. Хтось повинен вести контроль відповідального виконання обов’язків тих чиновників, що причетні до сфери ОЗ,

І якщо МОЗ піклується про здоров’я українців, то мабуть варто поцікавитись, в яких умовах працюють лікарі.

Бо «голодний лікар- поганий лікар». Вибачайте.

Ваш редактор,
Наталя Усенко

 

 

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook