Новини

Супрун заявляє про зростання зарплат лікарів первинки у 2-3 рази та 21,5 млн українців, які підписали декларацію з лікарем

У МОЗ переконані, що створення НСЗУ та перехід на нову систему фінансування головним досягненням відомства у 2018 році. У 2019 році чекає ще більше реформ.

Загалом за словами в.о. міністра Уляни Супрун, свого сімейного лікаря, терапевта чи педіатра обрали 21,5 мільйони українців. Це дозволило суттєво збільшити розмір заробітної плати лікарів, які підписали максимальну кількість декларацій з пацієнтами, при умові що, медичний заклад отримав ліцензію та підписав договір з НСЗУ, або лікар оформив ФОП.

Кір в Україні: За перший тиждень листопада на кір захворіли понад 1000 осіб

«50% медучреждений уже сотрудничает с Национальной службой здоровья и получают выплаты за свои услуги. Остальная половина присоединится до конца года», — заявляє Уляна Супрун.

Необхідно додати, що у разі не підписання договору з НСЗУ до кінця 2018 року, медичний заклад буде позбавлено державного фінансування у 2019 році. Він зможе існувати виключно на кошти з місцевих бюджетів, поки не буде оформлено всі необхідні документи з Національною службою здоров’я України.

Комментировать

Нажмите для комментария