Новини

Супрун заявляє про навмисне підтоплення нового корпусу в Охматдиті

Згідно повідомленню в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун у Twitter за два тижні невідомі двічі затопили приміщення нового корпусу у Охматдит.

Небезпечними ці дії можна вважати хоча б через те, що у приміщенні, яке намагаються зіпсувати зберігається дорого вартісне медичне обладнання, яке вкрай необхідне для надання медичної допомоги дітям.

«Супротив змінам відбувається у найбільш цинічний спосіб. За останні 3 тижні двічі в новому корпусі київського Охматдиту невідомі відкривали кран з водою вночі. Підтопило приміщення, під яким блок керування чилером  МРТ. Приймаємо міри, щоб посилити охорону», — заявляє Уляна Супрун.

Необхідно зазначити, що цей корпус можна вважати багатостраждальним. Його будували декілька років, а саме будівництво постійно супроводжувалось корупційними скандалами. Наприклад, минулий забудовник використовував більш дешеві матеріали, ніж було офіційно заявлено. А окремої історії набув пошук апарату МРТ, який було фактично вкрадено та вивезено з Охматдиту. Знайти його допомогло СБУ.

Кабмін вводить в експлуатацію першу чергу «Охматдиту»

Ще один скандал який напряму пов’язано з Охматдитом, це обрання нового керівництва у минулому році. МОЗ двічі проводило конкурс на посаду. З першого разу нібито жоден з кандидатів не підійшов, тому конкурс провели у другий раз. А обрали на посаду керівника столичного медзакладу головного лікаря з Коломийської ЦРЛ, при цьому, її колеги часто згадують її, як непрофесійного керівника.

Конкурс в ОХМАТДИТ: кандидати обличчям не вийшли…

Комментировать

Нажмите для комментария