Новини

Супрун повідомила, що електрофорез — застарілий та малоефективний метод

Уляна Супрун_Медпросвіта

На своїй сторінці у мережі Facebook Уляна Супрун заявила, що в лікарнях використовується застарілий та малоефективний метод лікування — електрофорез.

«Електрофорез – це той випадок, коли гарно відома, хоча й мало кому зрозуміла назва не говорить про ефективність в функціональній реабілітації», — написала Уляна Супрун.

На думку в.о. міністра, у випадках, коли людина в наслідок хвороби, операції або травми потребує відновлення певних функцій організму, необхідно більше займатися звичними навичками, а саме переміщенням, самообслуговуванням та іншими повсякденними речами, що дають можливість жити звичайним життям.

«І, якщо говорити про сучасні підходи до реабілітації, ці навички неможливо відновити без функціонального тренування, особливо руху. Необхідно, щоб пацієнт ходив, вставав, присідав, нахилявся чи підтягувався — робив все, що він прагне відновити та удосконалити до максимально можливого рівня. Замість всього цього в багатьох українських закладах пропонують електрофорез», — пише очільниця МОЗ.

Захворюваність на кір знову зростає в Україні у семи областях

Своїми висловленнями Уляна Супрун сподівається долучити працівників реабілітаційних центрів до впровадження саме функціональної реабілатції.

«Прагнемо, щоби кожен український пацієнт та фахівець з реабілітації усвідомили провідну роль руху, як засобу реабілітації. Налаштуйтеся на сучасну, активну реабілітацію!», — підкреслює Уляна Супрун.

У МОЗ нагадують, що прив’язки до дільничних лікарів більше немає

Комментировать

Нажмите для комментария