Новини

Супрун закликає українців ставати донорами органів та підписувати необхідні документи

Супрун_Медпросвита

Після прийняття законопроекту про трансплантацію в.о. міністра Уляна Супрун закликала українців ставати донорами.

В Соединенных Штатах хотя есть презумпция несогласия большинство людей подписали документы о том, что они хотят быть донорами. Этому помогли медиа и культура: кино, телевидение, обсуждение на разных уровнях, — пояснила Супрун.

На її думку вкрай важливо зрозуміти важливість донорства. Вона поясняє, що таким чином можна врятувати тисячі українців, які потребують не тільки трансплантацію нирок, а й серця, легень, кісткового мозку. Таким чином буде значно прискорено процес лікування важкохворих та їм більше не доведеться очікувати можливість отримати лікування за кордоном, замість медичної допомоги в Україні.

Окремо звернулась Супрун і до лікарів, які на її думку мають готуватись окрім трансплантації нирок до операцій з використанням інших донорських органів.

Законопроект про трансплантологію в Україні прийнято у другому читанні

«Українці мають зрозуміти, що мають «надзвичайний дар» після своєї смерті зробити так, щоб жили інші», — вважає в.о. міністра.

Зазначимо, що це питання також прокоментував і голова уряду Володимир Гройсман. Він вважає, що закон про трансплантацію дозволить попередити злочини пов’язані з діяльністю чорного ринку органів.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook