Новини

Супрун: За 4 роки в Україні зафіксовано 543 злочини проти життя медпрацівників. 3 померли

Врач_Медпросвіта

Всі злочини, у період з 2013 по 2017 роки, були скоєні під час виконання медичними працівниками службових обов’язків. Частіше за все відбуваються напади на бригади екстреної медичної допомоги.

«Бригади екстреної медичної допомоги щодня працюють у дуже напружених умовах. І не лише через те, що швидка постійно бореться за життя пацієнта. Нерідко медики й самі стають пацієнтами, адже зазнають нападів з боку людей, яким хочуть допомогти. Медпрацівники поки що майже беззахисні перед агресивною поведінкою, з якою стикаються під час виконання службових обов’язків», — заявляє в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

Нагадаємо, що нещодавно МОЗ підписало меморандум з Нацполіцією про захист медичних працівників під час виконаннями ними службових обов’язків. Умови співробітництва та формат наразі обговорюється.

МОЗ працюватиме з Нацполіцієюю для забезпечення безпеки бригад екстреної медслужби

Точної статистики по регіонам, щодо злочинів по відношенню до медпрацівників немає. В той же час, керівництво Дніпропетровської області за останні декілька років повідомила про десятки нападів на фельдшерів та лікарів з ЕМД.

Крім цього, відомі напади навіть на лікарні. Нападники мали при собі зброю і нанесли важкі травми черговому лікарю.

Комментировать

Нажмите для комментария