Новини

Супрун: «З Україною щось не так! Українці живуть на 10 років менше, ніж їх європейські друзі»

Супрун отримала нагороду, медпросвіта

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун переконана, що всі повинні долучатись до реформи та боротись за життя, а не чекати змін тільки від неї.

В якості основного прикладу боротьби за майбутнє України вона приводить дії української діаспори в усіх країнах світу, які за її словами, понад 70 років боролись за незалежність України. При цьому, як вдалось здобути незалежність – багато хто почав відпочивати.

«Зараз ми займаємось системою охорони здоров‘я, бо усе це є люди. В інших країнах світу трансформація цієї сфери уже відбулася. Відтак, там громадяни отримують набагато кращу допомогу. Українці ж живуть на десять років менше, ніж наші європейські друзі», – розповіла Супрун.

Супрун переконана, що зараз створюється майданчик реформи в Україні, до якого може залучитись кожний, хто небайдужий до майбутнього. Нові ідеї готові почути як від українського суспільства, так і від діаспори, міжнародних партнерів. Все це необхідно, на думку Супрун, щоб нарешті українці почали жити довше, а головне – краще, ніж зараз.

«Потрібно, щоб сюди знайшли нові ідеї. Тому ми створили майданчик, аби вони йшли не лише від Уляни Супрун, яка приїхала з-за кордону, а від самого українського суспільства та іноземних партнерів, які хочуть допомогти», – підкреслила вона.

У 2019 урядова програма «Доступні ліки» отримає розширення за рахунок ліків з державних закупівель

Переконує, що в світі ми не одні і треба відчувати себе не тільки громадянами України, а й «громадянами світу».

«Нас всіх об‘єднує наше українство. Діаспора 70 років боролась, щоб Україну визнали окремою державою. Після Незалежності ж багато хто уже почав відпочивати», – зауважила Супрун.

Офіційна інструкція МОЗ: Як підписати декларацію з лікарем: покрокова інструкція

Комментировать

Нажмите для комментария