Новини

Супрун їде до Канада, щоб ознайомитись з аспектами інклюзивної освіти та телемедицини

Уляна Супрун_Медпросвіта
Супрун їде до Канади: Однією з частин реформи галузі є впровадження телемедицини, яка дозволить підвищити якість надання послуг в сільській місцевості. Канада лідер в цьому питанні.

Супрун їде до Канади. Так, прем’єр-міністр Онтаріо Кеслін Уїн повідомила, що вже провела зустріч з Володимиром Гройсмном.  За результатами цієї зустрічі було вирішено, що досвід провінції Онтаріо Канада, в питанні впровадження інклюзивної освіти та телемедицини дуже знадобиться Україні.

До 2020 року вторинна медична ланка залишатиметься безкоштовною

«Я запевнила прем’єр-міністра, що Онтаріо раде можливості поділитися кращими практиками й обмінятися інформацією стосовно наших ініціатив із інклюзивної освіти та телемедицини», — сказала Уїн.

А что думают врачи?

Сама поїздка в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун запланована на листопад. Під час візиту Тороронто очільниця МОЗу зустрінеться з провідними експертами, а також розпочне налагодження необхідних для України зв’язків за направленням охорони здоров’я.

В МОЗ повідомили, що проект постанови про створення Нацслужби здоров’я готовий

«Я пояснила пану Гройсману, що ми вже визначили точки дотику і працюємо над тим, аби зв’язати наших експертів із колегами з України», — зазначила глава уряду Онтаріо.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook