Новини

Супрун: «Я навіть не розглядаю таку ідею… Я не йду у відставку»

Уляна Супрун_Медпросвіта

Коментуючи чутки про можливість відставки з посади в.о. міністра, Уляна Супрун повідомила, що має намір і далі працювати в міністерстві і впроваджувати реформу.

Наразі головний реформатор МОЗ України не розглядає таке питання. В планах Супрун на найближчі три роки — і далі працювати в Україні, поки не буде повністю впроваджена нова система фінансування галузі, медики не отримають гідну зарплатню, а витрати на медицину не будуть дорівнювати її реальній ефективності.

Чутки про можливу відставку Уляни Супрун з посту в.о. міністра почали розповсюджувати у ЗМІ під час її робочої поїздки до США та Канади, де вона зустрічалась з представниками урядів, конгресменами та експертами у медицині для подальшого впровадження досвіду західних країн у сфері медицини в Україні.

«Я навіть не розглядаю таку ідею… Я не йду у відставку», — повідомила Уляна Супрун перед засіданням Кабінету Міністрів України.

Супрун очікує від президента підписання законів про медреформу до кінця тижня

Відзначимо, що ряд ЗМІ повідомили, що Супрун подала заяву про відставку одразу після того, як народні депутати Верховної Ради прийняли весь пакет законопроектів від МОЗ та направили його на підпис до президента. Ніби, вона виконала свою роботу і може бути вільна.

Тоді ж навіть встигли назвати можливих кандидатів на пост міністра – заступника міністра Павла Ковтонюка та народного депутата Ірину Геращенко.

Супрун: Автономізація наблизить лікарів та медичний персонал до достойних зарплат

Комментировать

Нажмите для комментария