Вибір редакції Новини

Супрун впевнена, що лікарів обманюють і ведуть на протести проти мед реформи

Супрун_Медпросвита

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун прокоментувала Всеукраїнський протест медпрацівників та заявила, що медиків вводять в оману.

«За останній тиждень ми отримали багато повідомлень від лікарів та медсестер з регіонів та Києва з інформацією про акції, які готуються на наступний тиждень проти медичної реформи», — розповідає Уляна Супрун.

В МОЗ впевнені, що профспілки обманюючи мотивують необхідність акції протесту через заборгованості заробітних плат, а насправді організовують масовку, яка буду відігравати роль протестуючих проти медичної реформи.

«Звертаюсь до всієї лікарської спільноти України з наступним повідомленням:

Уся команда Міністерство охорони здоров’я України та Уряду погоджується на всі 100%, що ви заслуговуєте на гідну оплату праці. Але ви знаєте краще ніж ми, що проблеми у сфері охорони здоров‘я, її фінансування і заробітних плат лікарів є не через реформу, яку ми намагаємося провести, а тому що її досі не було проведено. І коли вас намагаються переконати у тому, що ця реформа доб‘є існуючу систему — то будьте певні, що ви спілкуєтеся з людьми, які бояться втратити нажиті десятиліттями зв‘язки, схеми, важелі впливу і гроші. Найбільша їхня зброя — це дезінформація, страх та паніка», — завіряє в.о. міністра.

Також у Міністерстві стверджують, що саме медична реформа та зміна моделі фінансування системи зможе викоринити заборгованості. Втім, як саме це буде працювати в МОЗ не розповідають.

В той же час, нагадуємо, що Професійна спілка медичних працівників України направила чіткий перелік вимог Всеукраїнської акції протесту президенту, до Кабінету міністрів України та у Верховну Раду.

 

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook