Новини

Супрун: В новій системі лікар зароблятиме більше ніж медсестра чи санітарка

Супрун отримала нагороду, медпросвіта

Згадаючи питання зрівнялівки, Супрун повідомила, що для початку доведеться почекати роки три, але зарплатня буде найвища саме у лікарів

Зміни до фінансування галузі вже прийняті, зараз же приймаються зміни у бюджетний кодекс, але через велику бюрократію багато часу йде саме на схвалення великої кількостів різних документів. Втім, в Міністерстві запевняють, що очікування того варті. 

«В новій системі лікарі будуть отримувати зарплатню більше ніж у медсестри. На реформи необхідно багато часу. Буде введено медичне страхування на всіх рівнях», — запевняє в.о. міністра Уляна Супрун. 

Якщо лікар втрачає індивідуальну ліцензію від МОЗ – він не зможе працювати лікарем

Також Супрун нагадує, що ніякої розмови про закриття медичних закладів сьогодні в Уряді не ведеться. Максимум, що може зробити місцева влада з неефективними лікарнями — це перепрофілювання їх у хоспіс чи реабілітаційний центр, тощо.

Нове керівництво в кожному медичному закладі України

Час від часу серед всіх ланок медицини розвивається активний спротив реформам, але в Уряді України вірять, що його вдасться не тільки подолати, але й зрозуміло пояснити медикам, що ці реформи дійсно покращать ситуацію в державній медицині. 

 

Комментировать

Нажмите для комментария