Новости

Супрун та нові обіцянки працівникам екстреної допомоги

Одразу після початку реформи у медичній галузі, за планами Уляни Супрун покращення устаткування та високі зарплатні для працівників бригад.

«Послуги швидкої медичної допомоги будуть на 100% оплачені через державне страхування. Так само як і зараз, коли викликають швидку, бригада надаватиме допомогу на місці або у лікарні. Дуже важливо пам’ятати, що таке екстрена допомога. Є багато непрофільних викликів, що також важко для системи. Щодо працівників, їм підвищать зарплату. Також будуть інвестиції у саму інфраструктуру швидкої допомоги: і машини, і станції швидкої допомоги. Ми вже подали зміни до машин, бригад і того, що має бути на кожній підстанції», — сказала Супрун.

На протязі двух років ситуація з екстреною медичною допомогою в Україні погіршилась до критичного стану. Окрім столиці, в регіонах зросли по зарплатам, а оснащення швидкіх максимально низьке.

В Херсонській області цього літа, кожного дня було щонайменше 200 викликів швидкої допомоги, а інколи зростало до 1000 і більше. Через це обладнання швидше стало зношуватись.

В Києві ситуація менш критична через Євробачення котре проходило цього року. Були надані нові карети швидкої, а також нова форма для бригад. Проте, через суцільні затори доїхати швидкій вчасно інколи не вдається. Також бувають затримки по виплатам.

Комментировать

Нажмите для комментария

Мы на Facebook