Новини

Супрун стане міністром або піде у відставку одразу після голосування за реформу у Верховній Раді

Політолог Володимир Воля впевнений, що вже зараз Супрун підходить до моменту, коли вона стане найуспішнішим реформатором або піде з ганьбою.

Основна причина, чому у випадку провалу голосування за законопроект 6327 та 6604 Супрун має піти у відставку вважають те, що вона вже використала максимальну кількість дозволенного ресурсу. За останній тиждень в.о. міністра охорони здоров’я побувала на «5 каналі», на «1+1» і інших ресурсах, які тісно пов’язані з керівництвом країни. Їй дають можливість запустити максимальну підтримку до законопроектів. Також вона активно користувалась довірою Гройсмана понад рік, але це має закінчитися.

Крапку у цьому питанні поставить голосування за медичні законопроекти у Верховній Раді.

«Можливо багато хто «валить» медичну реформу ще й тому, що розраховують поставити на місце Супрун кого-небудь іншого», — вважає експерт.

Але головне, на думку Волі, це результативність Супрун. Він нагадав про долю міністра Кутового, який вже написав заяву про відставку, через неможливість провести реформи у своєму секторі. Така ж доля може чекати і Уляну Супрун у випадку провалу, а з нею підуть і її заступники.

Також у кулуарах Верховної Ради все активніше йдуть розмови про окремі заміни у складі Кабінету Міністрів. Серед чиновників які стоять в чергу на виліт знаходяться Ігор Насалик і Уляна Супрун. На думку політологів, таким чином Володимир Гройсман зможе відновити репутацію, якщо реформи не будуть реалізовані.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook