Новини

Супрун: Сімейний лікар в місті Бахмут в жовтні вже отримує 17 тисяч 887 грн зарплатні

врачи сложили руки на груди_медпросвіта

На засіданні Кабінету міністрів України в.о. міністра Уляна Супрун повідомила, що за результатами медреформи на первинці сімейні лікарі вже отримують збільшену зарплатню.

«Гроші, нарешті, пішли за пацієнтом. Тисячі сімейних лікарів, педіатрів і терапевтів відчули це з новою суттєво збільшеною зарплатнею. Наприклад, сімейний лікар, який працює в місті Бахмут ще в вересні отримав трохи більше 7 тисяч гривень зарплатні в місяць, а в жовтні вже отримує 17 тисяч 887 гривень», — заявляє очільниця МОЗ.

Також за словами Супрун, українці продовжують швидкими темпами підписувати декларації з сімейними лікарями. Загалом з квітня декларації підписали вже 19,5 мільйонів українців. Таким чином до кінця року вже половина населення може підписати декларацію.

Супрун: На закупівлю ліків у 2019 році медицина отримає лише половину коштів від потреби

«На цьому тижні виповнюється рік з моменту голосування за законопроект, який дав старт трансформації системи охорони здоров’я в Україні. Ми стартували з системних змін на первинній ланці тільки в квітні цього року, але вже за півроку 19,5 мільйонів українців обрали своїх лікарів», — повідомила Супрун.

 

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook