Новини

Супрун: Сімейними лікарями задоволені 82% українців

Привлекательная молодая женщина на приеме у врача в клинике_медпросвита

За словами очільниці МОЗ у порівнянні з минулорічними показниками, кількість пацієнтів які боялись звертатись до лікаря скоротилась з 42% до 18%.

«Минулоріч до лікарів боялися ходити 42% людей – ліки, які їм виписували, були задорогі. Завдяки програмі “Доступні ліки” цей показник тепер складає 18%. Але ми хочемо бачити 0%», — заявила Супрун під час засідання Кабінету міністрів.

Цікаво, що минулого року, за результатами опитування Соціологічною групою «Рейтинг», менше половини опитуваних по всім регіонам України, окрім півдня, виступили проти підвищення зарплатні медичних працівникам, але хотіли б покращення якості надання медичних послуг. Також більше половини опитуваних українців виступили проти позбавлення безкоштовного лікування, якщо вони не слідкують за станом свого здоров’я.

Супрун: Безкоштовні вакцини будуть доступні навіть в приватних медзакладах первинки

Нагадаємо, що керівництво МОЗ заявляє про збільшення зарплатні в лікарів первинної ланки. В якості прикладу Уляна Супрун приводить сімейного лікаря, який за її словами, в жовтні отримує 17 тисяч 887 гривень зарплатні.

Супрун: Сімейний лікар в місті Бахмут в жовтні вже отримує 17 тисяч 887 грн зарплатні

Комментировать

Нажмите для комментария