Новини

Супрун: Щоб отримувати фінансування лікарні та амбулаторії мусять стати юридичніми особами

Привлекательная молодая женщина на приеме у врача в клинике_медпросвита

Перепрофілювання лікарень у підприємства дозволили ще в квітні, проте, нічого поки не змінилось. Тепер, щоб отримувати фінансування – зміни необхідни.

«Амбулаторії, центри первинної допомоги, лікарі, які є фізичним особами-підприємцями мусять створити  умови, щоб вони могли підписати договір з Національною службою здоров’я. Вони мають бути юридичними особами, які можуть підписати контракт. Амбулаторії або центри первинної медико-санітарної допомоги мають змінити свій юридичний статус, щоб бути автономними, некомерційними підприємствами. Це забере деякий час. Тоді вони зможуть укладати договори і отримувати фінансування. Лікарі, які забажають, можуть ставати фізичними особами-підприємцями, і їм це буде простіше робити», — розповіла Супрун.

Польща відміняє додаткову атестацію для українських медиків або «нас нікому буде лікувати»!

Реформа сама по собі стосується багатьох ланок галузі. Наприклад, щоб надавати саме медичні послуги за майбутніми пакетами безкоштовних та платних послуг, необхідно бути юридично до цього готовими. Зараз же фактично медичні заклади можуть надавати лише медичну допомогу, окрім деяких моментів.

Яка реальна зарплатня у медиків? Фото платіжок та таблиця по містам України

Також Супрун нагадала, що після офіційного вступу в силу законопроектів, які були розроблені МОЗ, українці будуть відв’язані від лікарів за місцем реєстрації. Таким чином, Уряд бажає вирішити  проблему, коли пацієнт живе, наприклад, в Києві, а зареєстрован в Одесі. Зараз ще необхідно направляти фінансування у медзаклад, де він зареєстрован. Після реформи – туди, де він дійсно лікується.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook