Новини

Супрун розповіла, що чекає медиків в найближчі місяці: 5 етапів реформи

Супрун_Медпросвита

Впровадження медичної реформи буде поетапним, але кардинальні зміни в медицині почнуться вже в найближчі місяці. Супрун надала довідку.

«Наша команда буде допомогати кожному медику розібратись у медичній реформи. Ділимось невеликою довідкою, яку повинен знати кожен лікар первинки», — каже в.о. міністра.

  • З 2018 року почне працювати модель «гроші ходять за пацієнтом», — дохід лікаря первинки буде залежити від кількості пацієнтів, яких він обслуговує.
  • Оплата послуг лікарів буде здійснюватись відповідно з кількістю зареєстрованих декларацій з пацієнтами в системі E-Health. Зареєструватись в електроній системі і додати до неї пацієнта можна за цим посиланням.

План реформ. Лікарям платять тільки за послуги та пацієнтів, платний пакет медпослуг, договори з медичними закладами

  • Середня ставка для сімейного лікаря за пацієнта в 2018 році починається з 370 гривень. З кожним роком вона буде збільшуватись, так в 2019 році в середню ставку закладено 450 гривень за кожного пацієнта.
  • Максимально рекомендована кількість пацієнтів для лікарів первинної ланки – 2000 чоловік на рік. Но в деяких випадках, наприклад в сільській місцевості, можна буде набирати більше пацієнтів.
  • Лікар первинної ланки може працювати, як найманий працівник або відкрити приватну практи і працювати в статусі ФОП. В такому випадку оплата за пацієнтів йтиме напряму на його рахунок».

Верховна Рада прийняла реформу Супрун 6327 у другому читанні! Реформа стартує!

Нагадаємо, що медичну реформу у вигляді урядового законопроекту від МОЗ №6327 було прийнято у другому читанні в Верховній Раді. Офіційно законопроект підпишуть не раніше початку листопада.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook