Новини

Супрун розповіла про успіхи реформи

В.о. міністра Уляна Супрун вважає, що процес реформування системи охорони здоров’я є «еталоном змін в нашій країні».

Як розповіла пані Супрун в своїй доповіді в Женеві, за останні 2,5 роки був вибудований шлях до універсального покриття медичними послугами та імплементації цілей сталого розвитку в Україні через докорінну зміну принципів фінансування охорони здоров’я і створення Національної служби здоров’я України як єдиного державного страховика.

Впродовж трохи більше року 27,6 мільйонів пацієнтів підписали декларації з сімейними лікарями за власним вибором, більше 1900 закладів охорони здоров’я і майже 25 тисяч лікарів – приєднались до системи, цим самим створюючи пацієнтоорієнтовану систему, за думкою міністра.

«Чисельні дослідження відображають задоволення громадян сімейними лікарями на рівні 70% і незадоволення в однозначних цифрах. Заробітна плата лікарів виросла вдвічі, а в деяких випадках у три чи чотири рази. Система збудована на основі цифрового рішення, де eHealth є джерелом інформації для проведення оплат, даних про здоров’я та дотримання якості» — заявила пані в.о. міністра в своїй доповіді.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook