Новини

Супрун розповіла про «совєцьку систему» та досягнення її команди

Супрун_Медпросвіта

Піна У. Супрун дуже обурилась на радника президента Д. Розумкова, що не оцінив результати медичної реформи. Нагадаємо, що відвідавши лікарню в Василькові, пан Розумков був не задоволений її станом і звинуватив реформи Супрун в неефективності.

В.о. міністра вирішила провести «лікбез» серед нової влади, детально розповівши про суть реформи, її перспективи і, зрозуміло, про досягнення її команди на тлі реформування галузі.

Зокрема, Супрун розповіла, що «обіцянка надавати медичну допомогу абсолютно для всіх цілком безкоштовно — одне з “найцінніших” надбань, що залишилися нам у спадок від совєцької системи», яка була не підкріплена ніякими гарантіями.

Завдяки ж реформі, як заявляє в.о. міністра, Українці отримуватимуть чіткий перелік медичних послуг передбачений Програмою медичних гарантій. Зі слів пані Уляни, це відбуватиметься на всіх рівнях медичної допомоги — первинній, спеціалізованій амбулаторній і спеціалізованій стаціонарній, екстреній, паліативній тощо.

Але поки що того пакету «гарантованих послуг» ще в очі ніхто не бачив, як і тарифів на платні медичні послуги. Тому що ж насправді отримують українці досі не зрозуміло, але «воно» буде «повністю безоплатне», за словами Супрун.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook