Новини

Супрун: Результати виборів в президенти України не вплинуть на проведені та майбутні реформи у медицині

Супрун_Медпросвіта

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун переконана, що після офіційної інавгурації Володимира Зеленського на пост президента, темпи проведення реформи у медичній галузі залишаться на тому ж рівні.

«Ми почали трансформацію системи охорони здоров’я під час війни, політичної нестабільності та жорсткого супротиву звідусіль. З 2016 року працюємо в умовах постійного ризику «відкату». Але трансформація триває. Будь-який етап ми будуємо таким чином, щоб нова система охорони здоров’я продовжувала працювати та розвиватися незалежно від політичних подій», — переконує очільниця МОЗ.

Окремо Уляна Супрун повідомила, що в МОЗ готові до співпраці з новообраним президентом України та будуть надавати необхідну підтримку його команді. В першу чергу ознайомлять їх з основними змінами, які зараз впроваджує Міністерство охорони здоров’я.

Увага! План МОЗ щодо впровадження індивідуальної лікарської ліцензії поетапно

Одним з головних факторів успіху реформи в медичній галузі, на думку Уляни Супрун, є 70 відсотків задоволених лікарями первинки пацієнтів з 27 мільйонів українців, які обрали лікаря та підписали з ним декларацію.

Зазначимо, що Центральна виборча комісія вже опрацювала 100 відсотків електронних протоколів. За результатами виборів, Володимир Зеленський набрав 73,22% голосів виборців, в той час, як діючого президента Петра Порошенка підтримали 24,45% виборців. За офіційною інформацією з ЦВК, у другому турі виборів президента України прийняло 18 мільйонів 63 тисячі 850 громадян України.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook