Новини

Супрун рекомендує при виборі лікаря радитись із знайомими та іншими лікарями

Уляна Супрун_медпросвіта

Починаючи з квітня 2018 року українці мають обрати для себе сімейного лікаря, терапевта, педіатра. В МОЗ рекомендують робити вибір зважено.

«У квітні кожен українець має обрати свого сімейного лікаря, педіатра, терапевта. Проте готуватися та шукати фахівця, який має стати першою довіреною особою в медицині для вашої сім’ї, потрібно вже», — пише Уляна Супрун на своїй власній сторінці.

При цьому, в міністерстві нагадують що і самі лікарі можуть розпочати себе рекламувати, нагадувати про скорий початок підписної кампанії пацієнтам, які до них приходять і таке інше. Це необхідно лікарям для найшвидшого набору пацієнтів та отримання максимального фінансування на медичну практику, з якої буде виплачуватись зарплатня медичному працівнику .

«Чим швидше ви знайдете таку людину, тим швидше перейдете на нові стосунки з системою охорони здоров’я та тим швидше реформа почнеться особисто для вас. Обирайте уважно, аби знайти людину, якій ви довірятимете. Головна порада: вашого лікаря мають цікавити ваші проблеми, він має хотіти вам допомогти та бути мотивованим постійно вчитися та розвиватися», — розповідає Супрун.

МОЗ збільшить базовий тариф за одного пацієнта для лікарів-педіатрів

Дехто з сімейних лікарів вже зараз може підписувати декларації з пацієнтами. Для цього необхідно щоб в медичній установі працювала Медична інформаційна система (Поліклініка без черг, Healthy, або інша), в якій вже передбачені роботи з деклараціями та заповнення єдиного реєстру пацієнтів прив’язаного до електронної системи охорони здоров’я eHealth.

Ковтонюк: Без електронного реєстру пацієнтів реформи не розпочнуть

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook