Новини

Супрун: Реформу медицини не можна зупиняти через погані дороги

Під час робочого візиту до Миколаєва Уляна Супрун повідомила, що реформа має продовжуватись, а ремонт доріг – це завдання місцевої влади.

«Медична реформа – це не тільки лікарні, це й розвиток інфраструктури. Це і дороги, машини для лікарів, щоб вони могли доїхати до лікарні, до своїх пацієнтів. І нормальний транспорт, щоб пацієнти могли доїхати до лікарні та медичної допомоги», — заявляє Уляна Супрун.

В. о. міністра охорони здоров’я зазначила, що влада дійсно планує виділити певні кошти на ремонт доріг по всій Україні. У Кабміні цю інформацію підтверджують.

Як відомо, одну частину коштів вирішено передати в Укравтодор, який займатиметься дорогами державного значення, а іншу — в регіони, аби вони самостійно ремонтували місцеві дороги. Все це відбуватиметься в межах реформи децентралізації влади.

МОЗ планує змінити перелік медичних протипоказань для керування авто

«Але ми не можемо зупинитись і не робити цю реформу, яка необхідна. Це відповідальність місцевої влади, щоб покращити дороги, і можна було доїхати до лікарні», — повідомила в.о. міністра охорони здоров’я.

Через місяць українці зможуть отримувати рецепт в електронному вигляді

Також Супрун нагадала, що лікарі самостійно вирішуватимуть, чи їхати до пацієнта у разі виклику на дім. Міністерство охорони здоров’я офіційно надало їм таке право.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook