Новини

Супрун прокоментувала можливу відставку: Продовжуємо працювати над реформою до створення нового Кабміну

Супрун_Медпросвіта

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун заявила, що команда не буде відволікатись на новини про можливу відставку. Продовжують працювати над впровадженням реформи та готові допомогати новому керівництву МОЗ.

«Якщо залишимось – будемо далі працювати, якщо не залишимось – передамо всю роботу, яка була зроблена, плани, які далі мають бути реалізовані», — повідомила Уляна Супрун.

Вона переконана, що питання реформування охорони здоров’я має залишитись поза політичними іграми, адже її реалізація перш за все важлива для соціального та матеріального стану життя простих громадян України.

«Лікарі повинні далі спокійно працювати і передавати один одному знання та роботу, яка буде зроблена. Тому спокійно очікуємо. Ми чули багато раз публічно, що це буде продовжуватись», — переконана очільниця МОЗ.

Голова штабу партії «Слуга народу» не бачить Супрун як керівника МОЗ в новому уряді – змінити її на посту може Михайло Радуцький

Також Супрун зазначила, що якщо не знайдеться роботи в новому Уряді, вона все одно залишиться в Україні, буде залучати іноземних інвесторів в українську систему охорони здоров’я та працюватиме над виданням книги про здоровий спосіб життя.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції