Новини

Супрун про реформу швидкої: Важливо розташувати бригади так, щоб вони приїхати за 8-10 хвилин

Уляна Супрун_медпросвіта

Перебуваючи у Тернопілі, Уляна Супрун розповіла про майбутні реформи системи екстреної медичної допомоги. Створять національна диспетчерську систему.

Ми хочемо, щоб була єдина національна диспетчерська система екстреної медичної допомоги, — зазначила міністр. — Щоб на виклик приїхала найближча швидка, навіть якщо це є з іншої області. Така система може спрацювати так, бо автоматично показує, де знаходиться кожна бригада, і диспетчер буде бачити по цілій Україні, де буде найближча бригада до нашого пацієнта.

Ковтонюк: Медреформу з технічних причин не зможуть запустити з початку наступного року

Крім того, на сьогодні у МОЗ напрацьовують необхідні програми навчання для майбутніх парамедиків, які замінять лікарів та фельдшерів у бригадах. Також відомо, що для фельдшерів організують окрему програму перенавчання на спеціальність «парамедик».

«Тернопіль стане прикладом і центром нової організації екстреної медичної допомоги. На базі Тернопільської області ми створюємо цілу національну систему. Звертаючись до працівників швидкої міністр зазначила, що є дуже важливим, щоб люди мали підтримку влади, додаткове навчання, щоб вони мали усе необхідне в каретах, щоб могли надавати допомогу і щоб для них була підвищена зарплата», — розповідає Супрун.

Супрун: Ліки по старим протоколам закуповувати не будуть. А за використання не «сучасних протоколів» накладатимуть санкції на лікарів

Втім зазначимо, що поки знову не було оголошено про які саме терміни реформування йде мова. Поки що все, що було сказано є деклараціями та намірами.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook