Новини

Супрун повідомила, що українські медики лікують гепатит по застарілим протоколам

Супрун_Медпросвита

Так, на думку очільниці МОЗу, українські лікарі, у більшості, продовжують лікувати застарілими протоколами, ігноруючи нові, які передбачають дешевші та ефективніші ліки.

І стосується це, на думку Супрун, лікування таких важких хвороб, як гепатит ВІЛ/СНІД, а також туберкульозу.

«Це визнані у світі стандарти, за якими лікування закритих форм хвороб відбувається амбулаторно – пацієнтам приписують таблетки, а у лікарнях залишаються лише хворі, які через відкриту форму потребують ізоляції. Світовий досвід свідчить, що це ефективніше з точки зору виліковування і комфортніше для пацієнта», — заявила Супрун сьогодні під час виступу у Львові.

Накази МОЗ за жовтень 2017

В.о. міністра вважає, що не припустимо використання старих протоколів, тому що вони передбачають лікування застарілими, а також надзвичайно дорогими лікарськими засобами, в той час, як є вже більш ефективні сучасні аналоги.

Польща відміняє додаткову атестацію для українських медиків або «нас нікому буде лікувати»!

«Багато новітніх ліків дешевші. Застарілі ліки часто виготовляють на одному виробництві. Скажімо, інтерферон, який в Україні використовують при гепатиті, виробляють на одному заводі в Литві, оскільки це монополія, він дороговартісний. Замість того тепер є лікування таблетками і вони значно дешевші. Крім того, таблетки не треба вводити в вену і вони мають виший рівень вилікування, але лікарі звикли до старих протоколів і не хочуть переходити на нові», – зазначила Супрун.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook