Новини

Супрун повідомила про офіційний запуск підписної кампанії у Львові

Уляна Супрун_Медпросвіта

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун провела розмову з керівником міського департаменту охорони здоров’я Львова Володимиром Зубом. Реформа стартувала.

«Тільки що завершила розмову з керівником управління охорони здоров’я міста Львів, Володимиром Зубом: заклади міста зареєструвались в системі eHealth, лікарі готові та з сьогоднішнього дня починають підписувати декларації з пацієнтами», — повідомила Уляна Супрун на своїй сторінці у мережі Facebook.

Нагадаємо, що міська влада відтермінувала початок підписної кампанії «Лікар для кожної родини» у Львові через відсутність необхідних документів щодо гарантування безпеки персональних даних пацієнтів, а також затвердженої форми декларації між лікарем та пацієнтом.

МОЗ планує щорічно виплачувати лікарям первинки 1,4 тис. грн. за кожну дитину до 5 років

Сама ж підписна кампанія стартувала 2 квітня 2018 року. Терміни закінчення підписної кампанії не встановлені, адже необхідно, щоб кожен мешканець України підписав декларацію з лікарем. Ще одна причина відсутності часових обмежень проведення кампанії криється в тому, що пацієнти у будь-який момент можуть змінити лікаря, тож цей процес ніколи не закінчиться.

Уляна Супрун заявляє, що 170 тисяч українців вже підписали декларацію з лікарем

Комментировать

Нажмите для комментария