Новини

Супрун пообіцяла «лікаря для кожної сім′ї» вже в цьому році

хирург в операционной_медпросвіта

У квітні розпочнеться програма  Лікар для кожної сім′ї» , а вже з 1 липня в Україні запрацює нова система фінансування первинної ланки медичної допомоги, заявила виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

Що чекає лікарів і лікарні в цьому році? Покроковий план МОЗу

«Ми плануємо розпочати у квітні програму «Лікар для кожної сім′ї», де пацієнти, громадяни України, шукатимуть своїх сімейних лікарів, педіатрів або лікарів загальної практики і писатимуть із ними декларацію, що це – мій лікар, а лікар підтверджуватиме, що він бере цього пацієнта», – зазначила вона.

Медреформа стартует: Порошенко подписал законы

За словами Супрун, з 1 липня почне діяти «нова система фінансування, де сімейні лікарі отримуватимуть кошти за кожного пацієнта».

«А до кінця року всі сімейні лікарі, усі медичні заклади, які працюють на первинній ланці, уже мають перейти на нову систему», – додала в.о. міністра.

 

Згідно з документом, держава гарантує повну оплату коштом держбюджету України необхідних медичних послуг і лікарських засобів, пов’язаних із наданням екстреної медичної допомоги, первинної, вторинної (спеціалізованої), третинної, паліативної медичної допомоги, медичною реабілітацією, медичною допомогою дітям до 16 років, а також супроводом вагітності і пологів.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook