Новини

Супрун очікує від президента підписання законів про медреформу до кінця тижня

Супрун отримала нагороду, медпросвіта

В Уряді вже анонсували засідання, на якому будуть ухвалені всі необхідні підзаконні акти для того, щоб розпочати медичну реформу в 2018 році.

«Сподіваюсь, що до кінця цього тижня закон буде підписано», — заявляє в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

Для запуску медичної реформи в Україні та нової системи фінансування в найкоротші терміни необхідно створити Національну службу здоров’я України. Саме цьому буде присвячено останні засідання Кабінету Міністрів у 2017 році.

За словами заступника міністра охорони здоров’я Павла Ковтонюка, на створення Нацслужби знадобиться щонайменше 4-6 місяців. За цей термін буде прийнято всі необхідні документи, проведено відкритий конкурс на пост директора цієї установи та набрано штат співробітників.

Законопроект №6327, який був прийнятий ще 19 жовтня та очікує підписання президентом, передбачає повністю нову систему фінансування галузі та лікарів. Перші зміни на собі мають відчути лікарі первинної ланки, які будуть отримувати замість зарплатні фінансування за кількість пацієнтів, яким вони надають медичні послуги.

Президент не підписуватиме закон про сільську медицину, поки не буде підписана медреформа

У 2018 році передбачено, що лікар отримуватиме 370 гривень за одного пацієнта на рік. Максимальна кількість пацієнтів – 2000.

Комментировать

Нажмите для комментария