Новини

Супрун ображають та заважають працювати в комітеті ВР

В.о. міністра МОЗ пані У. Супрун поскаржилась, що в комітетіВерховної ради с питань охорони здоров’я їїособисто та їїкоманду постійно ображають та заважають працювати.

«На кожне засідання Комітету ми постійно делегуємо членів нашої команди для виступу з питань порядку денного. Втім, з кожним разом засідання Комітету стають все більше схожими на цирк, ніж на місце, де відповідальні депутати та урядовці, державні службовці обговорюють та приймають спільні рішення покликані покращити систему охорони здоров’я та вирішити нагальні проблеми. Минулого тижня ситуація вкотре досягла абсурду. На засіданні розглядались вкрай важливі питання, в тому числі ситуація, яка склалася у Національній дитячій спеціалізованій лікарні «ОХМАТДИТ» МОЗ України.

В ході обговорення мою заступницю Olga Stefanyshyna та інших представників Міністерства постійно перебивали, озвучували особисті образи та взагалі не дали можливості висловити свою позицію. Підтвердженням такої “ввічливої” поведінки є стенограма цього засідання Комітету (у якому зафіксовано лише частину того, що відбувалося під час засідання)», розповіла У. Супрун.

Оскільки, з її слів, така ситуація стала системною, в.о.міністра звернулась із скаргою до Голови ВР,

«Офіційно звернулася до Голови Верховної Ради України Андрій Парубій з проханням допомогти вирішити критичну ситуацію, що склалася. До врегулювання зазначеної проблеми МОЗ України вважає участь в засіданнях Комітету недоцільною» — заявилапані в.о. міністра..

1 Комментарий

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook