Новини

Супрун обіцяє, що з 2018 року лише почнуться зміни. Галузь зміниться лише у 2020 році

Супрун_Медпросвита

В.о. міністра повідомил, що кардинальні зміни розпочнуться лише після 2019 року, після виборів. До цього часу, зміни будуть на первинці, і ті поступові.

 «У 2018 ми переходимо до зміни фінансування на первинній ланці (медицини). Це не станеться за один день. Фінансування за новою системою буде проходити цілий рік. Лікування у поліклініках та лікарнях не зміниться з 1 січня 2018 року, залишиться поки як зараз», — заявляє Уляна Супрун.

Вакцини від основних штамів грипу будуть в регіонах до кінця місяця

Окремо Супрун повідомила, що ніяких тарифів поки введено не буде. Працюватиме все так, як було раніше. За 2018 рік буде лише створено реєстр пацієнтів через заповнені з лікарями на первинці декларації. Таким чином у МОЗ бажають підрахувати реальну кількість пацієнтів для того, щоб в майбутньому ввести вже, як безкоштовний пакет медичний послуг, так і платний.

У МОЗ розповіли, як працюватимуть Центри Громадського здоров’я

«Змін тарифів поки не буде. Нічого не міняється на цьому рівні. Поки від 1 січня 2018 року ми всі маємо знайти свого лікаря. Коли ви приходите до свого лікаря, ви маєте безкоштовно отримувати свої послуги, які визнані державою. Це кожен прийом лікаря, отримання листків непрацездатності, виписування рецептів, базові аналізи – крові, сечі тощо, ЕКГ. Є список таких послуг на сайті МОЗ. Це безкоштовно. Ви не маєте нічого платити за ці послуги сімейному лікарю. Лікар не може взяти від вас кошти. Ви будете його «підставляти», — пояснила Супрун.

О. Ябчанка: «До 2019 року жодних змін щодо платності чи безплатності медпослуг не буде»

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook