Новини

Супрун: Нове обладнання у мндзакладах не використовується через халатне відношення керівництв

За словами в.о. Міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, тільки за 2016-2017 роки було закуплено дві одиниці медичного обладнання вартістю 9 мільйонів гривень для лікувально-профілактичних закладів міст та районів Луганської області, які не використовують більше року.

За результатами аудиту з’ясувалось, що дві одиниці медичного обладнання вартістю 9 мільйонів гривень понад рік простоювало через бюрократію. Це обладнання було призначено Новоайдарівському районному териториальному об’єднаннб і Попаснянській центральній районній лікарні. Таким чином, понад рік пацієнти не мали можливості користуватись обладнанням, придбанним за кошти платників подактів. Вони були позбавлені якісних і доступних послуг з рентегологічних досліджень. В медзакладах пояснили що випадок відсутністю ліцензії чи неповним комплектом документів. Але, врешті решт, ця історія — про несвоєчасні та неефективні рішення керівництв медичних закладів. Часто ми зіштовхуємось з випадками, коли наявне в медзакладах обладнання не використовується або не вводиться в експлуатацію через халатне відношення керівництва”, — зазначила очільниця МОЗ України.

Передвиборчі обіцянки: Які зміни в медичній галузі планують політичні партії перед виборами в Раду?

Зазначимо, що це вже не перший випадок, коли закуплене за державний кошт медичне обладнання не використовується чи не вводиться в експлуатацію. Схожий випадок був в Київському “Охматдиті”, коли в недобудованому корпусі медзакладів знайшлись апарати МРТ та інше обладнання, яке просто приховали. За інформацією правоохоронних органів, його планували перепродати.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції